لوله یو پی وی سی خم سرد

لوله یو پی وی سی خم سرد چیست؟

لوله برق PVC و لوله برق uPVC (لوله خم سرد) در صنایع امروزی کاربرد زیادی دارد. این لوله ها به دو دسته خم سرد و خم گرم تقسیم می شوند که ویژگی های متفاوتی دارند. لوله های خم گرم لوله های UPVC هستند که برای خم کردن آنها به گرما نیاز دارند، اگرچه کمتر از لوله های خم سرد استفاده می شوند.

اما لوله های UPVC خمشی سرد لوله هایی هستند که بدون استفاده از گرما خم می شوند و با استفاده از فنرهای مخصوص به راحتی در هر زاویه ای خم می شوند. لوله ها خم های سردی هستند که بدون حرارت توسط فنر خمشی استفاده می شوند و در موقعیت مورد نظر برقکار قرار می گیرند و کار را برای برقکار بسیار آسان و ساده می کنند. در برابر فشارهای احتمالی و ضربات ناگهانی بسیار مقاوم هستند.

این لوله ها در برابر سرما، گرما، تابش مستقیم آفتاب، سایش و خط و خش مقاومت بسیار بالایی دارند، به همین دلیل از لوله های برق خم سرد UPVC بیشتر استفاده می شود.

بیشترین درخواست از نظر لوله های ساختمانی مربوط به لوله های خم سرد UPVC می باشد که همواره با افزایش تقاضا برای این محصول مواجه هستیم.

استفاده از این نوع لوله (لوله خم سرد) باعث کاهش ضایعات در حین اجرا و متعاقب آن افزایش سرعت اجرا می شود. یکی دیگر از مزایای این لوله ها غیر قابل اشتعال بودن آنهاست که در صورت آتش سوزی به سختی مشتعل می شوند و به محض برداشتن منبع حرارتی از بین می روند.

پارس پایاپایپ تولید کننده لوله های پی وی سی سه ستاره در سمنان با بهترین کیفیت.