خرید قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی

قطعات زیربندی ماشین آلات راهسازی

زیرانداز ماشین آلات راهسازی یکی از اصطکاکی ترین قطعات ماشین آلات راهسازی است که هر چند وقت یکبار باید تعویض یا بررسی شود. بسته به نوع زیرساختی که قصد خرید دستگاه راهسازی خود را دارید، قیمت آنها نیز متفاوت خواهد بود.

در این قسمت از سری پیست کوماتسو به معرفی تجهیزات زیرانداز ماشین آلات راهسازی و قیمت آنها می پردازیم. اگر شما نیز قصد خرید این تجهیزات را دارید در ادامه این قسمت با ما همراه باشید.
انواع قطعات زیربنایی ماشین آلات راهسازی

مدل ها و انواع قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی بسیار متنوع است و بنابراین فردی که در این زمینه تخصص لازم و کافی را نداشته باشد در انتخاب قطعات مورد نیاز خود دچار اشتباه می شود. برای راحتی شما همراهان عزیز مهم ترین قطعات یدکی زیرانداز را معرفی می کنیم:

میخ ماشین آلات راهسازی
سپر پایین (جلوگیری از آسیب به قسمت پایین خودرو در حین حرکت)
روکش چرخ (از ورود سنگ ها و بسیاری از موادی که به چرخ آسیب می زند جلوگیری می کند)
سنجاق ناخن
رولیک
پیچ چهار نقطه (موجود در اندازه ها و مدل های مختلف)
کلنگ ماشین آلات راهسازی
ماشین درو
سر کلنگ
چرخ دنده زنجیری (دنده زنجیری بر روی ماشین های زنجیری مانند بیل مکانیکی و بولدوزر نصب می شود. این چرخ دنده قدرت را از گیربکس به زنجیر منتقل می کند و باعث حرکت ماشین می شود)
ماشین آلات راهسازی پوکه
زنجیر حرکتی (برای ماشین های چرخ زنجیر)
کفش

قیمت قطعات زیر شاسی ماشین آلات راهسازی

بسته به اینکه قصد دارید چه اقلامی از تجهیزات ذکر شده در بالا برای دستگاه خود خریداری کنید، قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است، بنابراین نمی توانید از قیمت ثابتی برای همه آنها استفاده کنید. همچنین دو مورد مهم دیگر که در قیمت این قطعات یدکی تاثیر بسزایی دارد، شرکت سازنده و واردکننده آنها در داخل ایران است. هر چه شرکت سازنده یا واردکننده این قطعات در بین مردم قابل اعتمادتر باشد، طبیعتا قیمت آنها بالاتر است.

به عنوان مثال قطعات ماشین آلات کوماتسو در بازار لوازم یدکی از اعتبار بیشتری برخوردار است.

برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز قطعات مورد نیاز خود می توانید از طریق شماره تماس های تراک کوماتسو با ما در تماس باشید. شرکت تراکت کوماتسو آماده فروش قطعات زیربنایی انواع ماشین آلات راهسازی با انواع مدل ها و کیفیت می باشد.
خرید قطعات زیربنایی ماشین آلات راهسازی

انتخاب قطعات مناسب برای ماشین راهسازی کار سختی است و نیاز به کمک افراد با تخصص کافی دارد. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از خرید قطعات ماشین آلات راهسازی از سازگاری و مناسب بودن قطعات با ماشین آلات خود اطمینان حاصل کنید.

اگر پس از مطالعه این بخش همچنان در مورد قطعات ماشین آلات راهسازی مناسب برای فعالیت خود سردرگم هستید، می توانید با تماس با کارشناسان ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.