تعمیر ماشین آلات راهسازی

تعمیر ماشین آلات راهسازی
ماشین آلات راهسازی یکی از خودروهای سنگینی است که دائماً در حال کار سخت و طاقت فرسا است و به همین دلیل احتمال پوسیدگی و آسیب دیدن قطعات آن بسیار بیشتر از سایر خودروهای سنگین است. از طرفی قیمت بالای قطعات و ماشین آلات باعث می شود در کار با آنها دقت بیشتری داشته باشیم.
در بسیاری از مقالات و مطالب گذشته در مورد فوق هیدرولیک سعی کردیم یک سری نکات ریز و درشت را در مورد تعمیرات ماشین آلات راهسازی بررسی کنیم تا کمتر متمایل به پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر ماشین آلات و ابزار خود شوید. اما حتی اگر تمام نکات ذکر شده در این مقالات را رعایت کنید، با گذشت زمان و فرسودگی غیرقابل پیش بینی قطعات، ممکن است باز هم برای قطعات و خودروی خود مشکل داشته باشید و نیاز به تعمیرگاه داشته باشید.
شرکت فراهیدرولیک علاوه بر ارائه خدمات تعویض قطعات یدکی، تعمیرات و عیب یابی ماشین آلات راهسازی را نیز انجام می دهد و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.
خدمات ماشین آلات راهسازی

تعمیرکار ماشین آلات راهسازی ابتدا باید قبل از شروع به رفع عیوب و سرویس ماشین آلات راهسازی بتواند به سرعت و به صورت تخصصی عیوب ماشین آلات را تشخیص دهد. از آنجایی که قیمت بسیاری از این قطعات بسیار بالا است، باید مراقب باشید که تعمیرکار شما قطعه دست دوم را به جای قطعه اصلی روی دستگاه شما نصب نکند.
همچنین برخی تعمیرات جزو تعمیرات تخصصی ماشین آلات راهسازی بوده و توسط هیچ مکانیکی قابل انجام نیست. بنابراین اگر قسمت تخصصی ماشین آلات شما آسیب دیده است، حتما قبل از مراجعه به تعمیرگاه، تجربه و مهارت سرویس ماشین آلات راهسازی خود را بررسی کنید.

جهت درخواست تعمیر یا سرویس ماشین آلات راهسازی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.
02155459348

02155447197
تعمیرات ماشین آلات راهسازی

به طور کلی ماشین آلات راهسازی که توسط اکثر تعمیرگاه ها تعمیر یا بررسی می شوند عبارتند از:

  1. بیل مکانیکی: بیل مکانیکی ماشین هایی هستند که جزئیات بیشتری نسبت به سایر ماشین ها دارند و به همین دلیل تعمیر آنها باید با دقت بیشتری انجام شود. همچنین بسته به نوع موتور، نوع چرخ ها و قطعات هیدرولیک آنها، روش آنها (تعمیر بیل مکانیکی) با یکدیگر متفاوت است.

  2. بولدوزرها: بسیاری از شرکت های ماشین آلات راهسازی مانند کوماتسو در ابتدا با ساخت بولدوزرهای بادوام و قابل اعتماد در بازارهای جهانی ساخت و ساز و معدن تثبیت شدند. این صنعت امروز با مجموعه کاملی از فناوری های پیشرفته و نوآوران در سراسر جهان ادامه دارد.

  3. لودر: تعمیر لودر معمولا کمی ساده تر از تعمیر بیل مکانیکی است. البته همه چیز به قسمت مشکل دار بستگی دارد.

  4. گریدر: بدون گریدر، جاده سازی معنایی ندارد! این دستگاه ها نقش اصلی را برای هموارسازی و کج کردن جاده ها ایفا می کنند و از این رو باید دقت بیشتری به خرج دهند.

  5. کامیون: جابه جایی و حمل مواد و تجهیزات بدون کمک کامیون غیر ممکن است. برای تعمیر و سرویس کامیون ها می توانید از افراد بیشتری کمک بگیرید زیرا معمولا خیلی تخصصی نیستند و می توانید از افراد با توانایی کمتر کمک بگیرید.

تعمیرات ماشین آلات راهسازی

گروه فنی مهندسی پارا هیدرولیک با واردات انواع پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی آماده ارائه انواع سیستم های هیدرولیک از جمله پمپ های هیدرولیک کوماتسو و شیرآلات هیدرولیک در این زمینه می باشد.
تعمیرات ماشین آلات راهسازی کوماتسو

سرویس و تعمیر ماشین آلات راهسازی تنها به قطعات آنها ختم نمی شود. علاوه بر قطعات و انواع ماشین آلات قابل تعمیر، شرکت سازنده آنها نیز اهمیت زیادی دارد.
شرکت کوماتسو یکی از بهترین شرکت هایی است که با ساخت ماشین آلات و قطعات با کیفیت نیاز شما را به تعمیرگاه کاهش می دهد. همچنین زمانی که برای سرویس و یا تعمیر قطعات کوماتسو خود مراجعه می کنید، جای نگرانی زیادی ندارید زیرا طراحی دستگاه های کوماتسو به گونه ای است که قطعات مهم در جای مناسب نصب می شوند و این امر باعث شده است تا تعویض دستگاه آسانتر شود. دستگاه. قطعات. از بسیاری از شرکت های دیگر
تعمیر ماشین آلات راهسازی در تهران

اگر نمی دانید کدام یک از تعمیرات ماشین آلات راهسازی در تهران می تواند پاسخگوی نیاز شما و رفع آنها با کمترین هزینه باشد، باید گفت که این موضوع به شما و نوع ماشین آلات شما بستگی دارد.
به طور کلی سعی کنید قبل از مراجعه به مرکز تعمیر ماشین آلات راهسازی مورد نظر خود از موارد زیر اطمینان حاصل کنید:

داشتن مکانیک حرفه ای
اطمینان از قطعات ارائه شده
حصول اطمینان از وقت شناسی و منظم بودن فعالیت های تعمیرگاه
مقرون به صرفه بودن خدمات ماشین آلات راهسازی

همچنین در صورت تمایل می توانید به تعمیرگاه شرکت فراهیدرولیک نیز مراجعه نمایید. تعمیرگاه فراهیدرولیک واقع در تهران - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان صادق 16/5 پلاک 60 آماده تعمیر و سرویس انواع ماشین آلات سنگین با انواع مدل ها و طرح ها می باشد و پذیرای شما دوستان عزیز می باشد.
همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا نگران خودرو و قطعات خود نباشید.
مکانیک ماشین آلات راهسازی

مکانیک ماشین آلات راهسازی

مکانیک تعمیرگاه ماشین آلات راهسازی باید دارای مشخصات زیر باشد:

وقت شناس بودن
احترام به مشتری و توضیح کامل مشکل ماشین سنگین برای صاحب ماشین
توانایی تشخیص سریع مشکلات
قابلیت تعمیر ماشین آلات تخصصی و خاص
توانایی تشخیص دقیق صدای موتور آسیب دیده از موتور سالم
امکان ارائه خدمات هفتگی، ماهانه و سالانه

تعرفه تعمیر ماشین آلات راهسازی

معمولاً هر چه ماشین آلات راهسازی شما پیچیدگی بیشتری داشته باشد یا بیشتر خراب شود، قیمت تعمیر یا سرویس بالاتر می رود و طبیعتاً نمی توانید برای همه آنها از قیمت ثابت استفاده کنید.

برای اطلاع از هزینه دقیق تعمیر ماشین آلات راهسازی خود می توانید با شماره تلفن های فراهیدرولیک تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. با این حال، به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای تشخیص مشکلات خودرو این است که خودروی شما توسط مکانیک بازرسی شود.